Galaxy S6'nın Kriterleri Ortaya Çıktı!

Galaxy S5'ten istediği verimi alamayan Samsung Galaxy S6 için çalışmalarına devam ediyor. İşte sızdırılan Galaxy S6 özellikleri..

Bildiğiniz üzere akıllı telefonlar ve tabletler resmi olarak tanıtılmadan önce onlar hakkında bilgiler sızdırılıyor. Bu kez yine gelenek bozulmayarak AnTuTu'nun sızdırmış olduğu habere göre Kriter testinde SM-G925F kod numarası ile ortaya çıkan telefonun Galaxy S6 olduğuna daidr iddialar ortaya atıldı. Donanım bileşenlerine baktığımız zaman SM-G925F koduna sahip cihazın işlemcisinin Galaxy S6'ya ait olduğunu söylemek mümkün.


 
Yayınlanmış olan bilgilere göre 5.5 inç büyüklüğünde olan cihaz Quad HD çözünürlükte ekrana sahip. 20 MP arka kamera 5 MP ön kameraya sahip olması beklenen cihaz Android 5.0 ile geliyor. 16 MP'den 20 MP kameraya geçiş yapan Samsung muhtelemen Sony'e rakip olacak. Söz konusu olan kameralarda Galaxy Note 4 cihazında bulunan OIS teknolojisi yer alacak. 
Galaxy S5'e göre RAM miktarını arttıran S6'nın 3GB RAM'e sahip olması bekleniyor. 64 bit ile uyumlu Exynos 7420 işlemci birimini kullanacak olan cihaz 4+4 çekirdek yapısını benimsiyor. 
Önümüzdeki günlerde Galaxy S6 hakkında ayrıntılı bilgilere sahip oldukça sizlerle paylaşıcağız. Sizce Samsung, Galaxy S5'te yakalayamadığı başarıyı Galaxy S6'da yakalayabilecek mi? 

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil

 
Top